poniedziałek, 19 listopada 2012

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła 8 grudnia 2012Zapraszamy

na

Kiermasz Rękodzieła

na którym można będzie nabyć piękne, oryginalne, ręcznie wykonane prezenty świąteczne, kartki  i inne cudowne przedmioty

wykonane przez Artystów z Trójmiasta
 
8 grudnia 2012 r

w godzinach 11.00 – 16.00

 w Galerii „NIESPODZIANKI”
Weherowo, ul. Klasztorna 7
 
 
Kampania reklmowa w toku
Zaproszenie już wisi, a w tle Warsztaty Patchworku


FOTO Relacja zobacz TUTAJ
autor zdjęć Sylwia Kanka

Pięknie piszą o nas Rękodzielnikach
poniżej fragment artykułu ..
 
"... W minioną sobotę 8 grudnia w Galerii "Niespodzianka" w Wejherowie odbył się Pierwszy Wejherowski Kiermasz Rękodzieła. Swoje wyroby artystyczne zaprezentowało kilkunastu twórców, którzy podjęli współpracę z galerią.
- Galerię "Niespodzianka" odwiedziło dużo osób i usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii. Myślę, że ten punkt wtopi się w życie miasta i wejherowianie będą wiedzieli, że w mojej galerii zawsze można znaleźć interesujący prezent czy upominek dla kogoś bliskiego lub do domu - mówi Elżbieta Kurek, właścicielka galerii "Niespodzianka" dodając, że ten kiermasz okazał się świetną promocją rękodzieła.
Był też znakomitym testem sprawności organizacyjnej osób związanych z galerią. Wśród zaprezentowanych wyrobów wiele związanych jest z regionem kaszubskim, co ma duże znaczenie jeśli chodzi o promocję Wejherowa i Kaszub, bo to jest dodatkowa atrakcja dla turystów poszukujących oryginalnych pamiątek z danego regionu...."
 
 
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...